Infolinka
+420 774 885 891
info@lokalizace.eu
Nonstop dispečink
+420 773 400 722
info@black-box.info

O NÁS

Proč se rozhodnout pro nás?

1.

Jsme on-line

Veškeré naše služby, sledování i kniha jízd jsou on-line. V dnešní době máte díky tomu přehled o svém vozovém parku kdykoli k dispozici třeba v kapse ve svém mobilním telefonu. V čem spočívá výhoda? Pokud máte ve svém voze GPS lokalizační jednotku které pracuje on-line (Black Box), můžete zjistit polohu vašeho automobilu kdykoliv! Data se z jednotky odesílají průběžně, vždy v zadaném intervalu a na vašem monitoru, či mobilním telefonu pak máte k dispozici on-line sledování polohy vozu na mapě, kdykoliv budete potřebovat. Naše jednotky samozřejmě umí pracovat také v off-line režimu. V online režimu se automaticky a průběžně vytváří i kniha jízd.

Off-line způsob sledování ukládá souřadnice do paměti jednotky a ty si pak jednou za čas stáhnete do svého počítače. Obvykle musíte jednotku z vozu demontovat, přinést do kanceláře a nahrát do počítače, pak teprve ve vhodné aplikaci tato data zpracujete a tím získáte, zpětně, údaje o pohybu vozu. Tímto způsobem lze ovšem získat pouze knihu jízd. Nezjistíte, kde se hledaný vůz právě teď nachází.

2.

Dispečink na webu

Black Box poskytuje Knihu jízd, sledování a veškeré další služby na internetu i mobilu. V čem spočívá výhoda? Polohu vozidla zjistíte kdykoliv a kdekoliv a nemusíte u toho být přímo v kanceláři. K vašemu účtu se připojíte z libovolného počítače, notebooku, nebo vhodného mobilu a to kdekoliv - doma, v internetové kavárně i v cizině na dovolené podobně jako k Vašemu internetovému Bankovnictví. Váš účet je chráněn heslem a data jsou šifrována SSL. Stačí přístup k internetu. A pokud se stane nějaká nepříjemná událost máte vždy nejaktuálnější informace.

PC platforma je běžná kancelářská aplikace, kterou nainstalujete do svého počítače v kanceláři. Nevýhodou takového řešení je, že lokalizační jednotky pak komunikují přímo s konkrétním počítačem a z jiného místa už není možné zjistit, kde jsou vaše vozy právě teď.

3.

Jsme na SMS

Na rozdíl od většiny naší konkurence poskytujeme přesnou polohu jednotky i formou SMS zprávy. V čem spočívá výhoda? Neposíláme, tak jako ostatní, jen souřadnice, které vám nic neřeknou. Pošleme vám vždy přesnou adresu místa, kde se vaše jednotka právě nachází.

Pokud vám formou sms zprávy přijdou pouze souřadnice ve formátu 50.45.01.12;14.56.32.24 pak asi moc chytří nebudete. Musíte zapnout počítač, přihlásit se na internet, převést souřadnice na vhodný formát pro zvolenou mapu a pak zadat souřadnice a teprve potom se dozvíte, zda je vaše auto tam, kde má být nebo ne.

4.

Jsme přizpůsobiví

Narozdíl od velké části naší konkurence jsme otevřeni řešení vašich speciálních požadavků a představ. V čem spočívá výhoda? Software je kompletně náš a pro jednotky Black Box a hlavně pro vás, ho připravuje tým specialistů. Jsme pružní a dokážeme rychle zareagovat na vaše speciální požadavky. Potřebujete nějakou extra funkci? Není snad nic, co bychom pro vás nedokázali připravit a implementovat do vašeho administračního prostředí.

Zaběhnuté komerční produkty, bohužel, neposkytují velké možnosti dalšího vývoje. Přidání dalších funkcí je problematické a někdy dokonce nemožné. Zvlášť u PC instalací je jakákoliv novinka předmětem samostatného upgradu, což s sebou přináší vždy řadu dalších možných komplikací. A hlavně, většina firem pouze přeprodává služby jiných!

5.

Používáme nejaktuálnější mapové podklady

Používáme vždy nejaktuálnější mapy od společnosti Google. V čem spočívá výhoda? Veškeré upgrady mapových podkladů jsou automatické a zcela zdarma. Máte absolutní jistotu, že mapy jsou nejnovější, přesné a spolehlivé. Nemusíte se obávat zastaralých map.

Pokud někdo používá vlastní mapové podklady nebo pasivní mapové podklady třetích stran, pak se nevyhnete pravidelným upgradům, kde hrozí další komplikace při implementaci a jakékoliv změny se na mapách projeví až po tomto upgradu, ovšem už další den může být situace úplně jiná.

6.

Upgrade software zdarma

Protože jsme na internetu, a naše služby se stále vyvíjejí a zdokonalují, vždy pracujete s nejnovější verzí aplikace, s nejnovějšími funkcemi a to zcela automaticky. Tzn. že občas přibudou nová tlačítka, zajímavé funkce a všechny tyto nově vznikající doplňky užíváte všichni najednou a zdarma. V čem spočívá výhoda? Všechny změny provedené v aplikaci jsou ihned k dispozici všem uživatelům, jsou plně automatické a zcela zdarma. Opravdu, neplatíte žádné poplatky za upgrade, aktualizace a vývoj internetové aplikace. Naše aktualizace vás nijak neobtěžují a vlastně o nich ani nevíte. A tak by to mělo být...

Zjistěte si, kolik vás bude stát roční aktualizace vašeho softwaru, aktualizace mapových podkladů a další náklady spojené s instalací nových verzí. A pamatujte, že to není jen cena za samotnou novou verzi, jistě vám budou účtovat i cestovné, čas strávený při samotné instalaci, poštovné atd, atd... A mimo jiné musite svůj systém na nějaký čas odstavit a věnovat tomu váš drahý čas.

7.

Intuitivní a jednoduché ovládání

Naše mapy jsou přehledné, přesné a hezké. Ovládání celé knihy jízd, i sledování zvládnete na několik kliknutí. V čem spočívá výhoda? Používáte jen skutečně důležité funkce. Neobtěžujeme vás složitým nastavováním stovek vstupních parametrů. Celý program je uživatelsky příjemný a věřte - nemůžete kliknout jinam než skutečně chcete!

Viděli jste už nějaké uživatelské prostředí jiné společnosti s tisíci složitých nastavení a nepřehledným menu? Zkoušeli jste si takovou aplikaci s knihou jízd ovládat?

8.

Jsme levnější

Máme stejné služby jako ostatní, v některých případech i výrazně lepší, vyjdeme vám ve všem vstříc, dovedeme se vám přizpůsobit ve vašich požadavcích a přitom nezměníme naši cenu. V čem spočívá výhoda? Jednoduše: "Proč platit víc za stejnou věc???"